מולטימדיה

מערכות מולטימדיה הן אחד המוצרים המבוקשים בשוק מוצרי הטכנולוגיה הביתיים בשנים האחרונות, כיוון שהם מאפשרים הנאה מירבית מקבצי וידאו ואודיו שרובנו רואים ושומעים כיום באיכויות נמוכות

כיוון שרוב המוזיקה של כולנו מאוחסנת כיום באמצעים טכנולוגיים ולא בחומרה, רובנו מאזינים כיום לקבצי אודיו דחוסים ולא זוכים להאזין למוזיקה איכותית. בעוד שאיכות השידור בטלוויזיה שלנו משודרגת בכל שנה בטכנולוגיה אחרת (HD, UHD, 4K), הסאונד לא תמיד מצליח לעמוד בקצב וכך קורה שפעמים רבות אנו נהנים מאיכות צפייה גבוהה במיוחד אולם מסאונד בינוני.

הקמת מערכות מולטימדיה לבית ולמשרד מצריכה תכנון מקדים ובדיקת תשתית מקיפה, בכדי ליצור חווית האזנה וצפייה מיטביות. במקרים רבים נדרשת עבודה נוספת על ההתקנה – יצירת קיר גבס, שימוש ברמקולים מעוצבים או הצבת אמצעי מיגון על הטכנולוגיות השונות (למשל התקנת מערכת במרפסת או בחצר ושמירה עליה כנגד פגעי מזג האוויר). מטרתנו היא לייצר עבור הלקוח את המערכת הטובה ביותר בתקציב שלו, תוך שמירה גם על סטנדרטים עיצובים גבוהים והקפדה על איכות שמיעה וצפייה מרביים.

מערכות מולטימדיה לבית ולמשרד

הקמת מערכות מולטימדיה לבית ולמשרד מצריכה במקרים רבם שימוש בטכנולוגיה של בית חכם. אנו מתקינים במכשיר הנייד של הלקוח אפליקציה ייעודית המאפשרת לו לשיטה בכל באמצעים הטכנולוגיים של מערכת המולטימדיה (בהחלט אפשר לשלב במערכת גם שליטה על טכנולוגיות אחרות, כגון מזגן, תריסים חשמליים, מערכות אבטחה ועוד). כך ניתן לשלוט על האווירה בבית, על הסאונד ואיכות הצפייה, על אופן הצפייה ובגדול ליהנות הנאה מרבית מהצפייה בטלוויזיה וההאזנה למוזיקה.

לנו באביב הנדסת תקשורת כל הניסיון הדרוש בהקמת מערכות מסוג אלו. ברשותנו כל הציוד הנדרש ואנו גם מאפשרים ללקוח להזמין ציוד עצמאית ולהסתפק בהתקנה בלבד. יחד עם זאת, אנו ממליצים לכל לקוח לבדוק היטב מה הוא מזמין כדי לוודא שהציוד שהוזמן מתאים לתשתית הבית ולדרישות תו התקן הישראליות. מיותר לציין כי כל הציוד עימו אנו עובדים הוא ציוד שעבר את בקרת מכון התקנים הישראלי ונמצא ראוי לשימוש ובטיחותי.

אם ברצונכם לשדרג את חווית הצפייה בטלוויזיה או להקים מערכת מולטימדיה ביתית במרפסת או בחצר הבית, פנו אלינו ונשמח לסייע לכם להגשים את החלום שלכם. אנו מציעים את הניסיון שלנו, הציוד שלנו, כל זאת בשירות מעולה ומחירים מפתיעים. צרו איתנו קשר עוד היום ונגיע לפגישת היכרות ובדיקת הבית שלכם ללא כל התחייבות!