מערכות גילוי וכיבוי אש

בבואכם לבדוק את מערכות גילוי וכיבוי האש המוצעות כיום בשוק, נסו להתעלם מהפרמטר שהוא לרוב החשוב ביותר – המחיר – ולהתייחס למכלול המרכיבים שמציעות מערכות אלו שתפקידם אחד – להגן על ביתכם!

אם נדמה לכם ששוק מערכות גילוי וכיבוי האש מוצף לאחרונה, אתם בהחלט צודקים. כיום נמכרות מערכות רבות בגדלים שונים, במחירים שונים ועם פונקציות שונות. יש כאלו שאף מגדילים לעשות ומזמינים מערכות כאלו מאתרי אונליין ברשת. לכאורה לגיטימי, אולם רק לכאורה, כיוון שכאשר מדובר בבטיחות שלכם ושל משפחתכם, המחיר משחק תפקיד משני בלבד וחשוב שלא להתפשר וללכת על המערכת הטובה ביותר.

מומחים בהתקנת מערכות גילוי אש

בבואכם לבחור מערכת גילוי וכיבוי אש לביתכם, חשוב מאוד גם לעבוד עם ספק מורשה ובעל ניסיון, המתמחה בהתקנת מערכות כגון אלו בבתים פרטיים ובדירות. בסופו של דבר, הספק איתו תעבדו הוא זה שבידו אתם מפקידים את בטיחותה של המשפחה שלכם. הרי לא תרצו לרכוש מוצר מאוד מתקדם, בו השקעתם עשרות אלפי שקלים מידיו של אדם שאינו בעל ההסמכה הנדרשת להתקנת מכשיר זה.

אנו באביב הנדסת תקשורת מציעים לכם חבילה שלמה ומלאה והכי חשוב, בטיחותית! לאנשינו ניסיון של שנים רבות בהתקנת מערכות גילוי וכיבוי אש והם גם מחזיקים בידע נרחב לגבי אופן תכנון והתקנה של מוצרים אלו. אנו עובדים עם מערכות בעלות תו תקן הפועלות בהתאם לתקינה הישראלית. כל המערכות שלנו עברו בקרת איכות של מכון התקנים הישראלי ונמצאו מתאימות לשוק הישראלי.

אנו מציעים מגוון מערכות מכל הסוגים ובהתאם לצרכים של הלקוח. עם הפנייה אלינו, נציגנו נשלח לביתכם כדי לבדוק מהי המערכת המתאימה ביותר עבורכם. אנו מקיימים פגישה בה מוצגת המערכת ומסבירים ללקוח על כל יתרונותיה. מטרתו של תהליך זה היא לוודא שגם הלקוח מבין מה הוא רוכש. רק לאחר מכן אנו מתחילים לעבוד ולהתקין את המערכת. ללקוחותינו אנו מציעים מגוון של גלאי עשן מכל הסוגים, מערכות בקרה אזוריות ואנלוגיות לכיבוי אש, מטפים, ספרינקלרים, מערכות כריזת חירום ועוד. את המערכות ניתן לשלב גם עם מוצרים אחרים שאנו מציעים, ביניהם אינטרקומים ובקרות כניסה, מערכות בית חכם, מערכות מולטימדיה ביתיות ועוד.

אז לפני שאתם רצים לרכוש מערכת לגילוי וכיבוי אש, אנו מזמינים אתכם אלינו כדי לקבל הצעת מחיר. בואו לעבוד עם המקצוענים בתחום, למענכם ולמען בטיחות משפחתכם!