אינטרקום ובקרת כניסה

תפקידן של מערכות האינטרקום ובקרת הכניסה היא לשמור על בטיחותכם ופרטיותכם. בשוק קיימות מערכות רבות וחשוב לדעת במה לבחור כדי לוודא שהתמורה המתקבלת היא זו שאתם באמת זקוקים לה.

העולם משתנה לנגד עינינו ומושגים כמו בטיחות ופרטיות, שפעם התייחסנו אליהם בביטול, מקבלים היום משמעות חדשה והופכים למרכיב חשוב בבואנו לבחור מערכות טכנולוגיות שיגנו עלינו ועל ילדינו. במאה ה-21, כאשר הילדים נמצאים לעיתים גם לבד בבית, חשוב לוודא שאנו נותנים גם להם את הכלים להגן על עצמם ולשמור על פרטיותם. מערכות האינטרקום החדשות הקיימות כיום בשוק אמורות לעשות זאת אולם הלקוח נדרש לא פעם גם ליד מכוונת בבואו לבחור את המערכת לה הוא זקוק.

כשאתם באים לבחור מערכת אינטרקום ובקרת כניסה, חשוב לשים לב למספר גורמים חשובים. ראשית, יש לבדוק האם קיים צורך (ויכולת) באינטרקום עם מצלמה או באינטרקום קולי בלבד. בסוגיה זו חשוב להתחשב גם בשיקולי תקציב אולם ההעדפה כיום היא לעשות שימוש באינטרקום עם מצלמה, בעיקר בשביל הילדים. שנית, חשוב מאוד לבדוק האם קיימת תשתית מתאימה להתקנת מערכת אינטרקום כזו – לא פעם הלקוח מעוניין במערכת מסוימת אולם התשתית בביתו מיושנת או כלל לא קיימת והוא נאלץ להסתפק במערכת אחרת (או לחלופין ליצור תשתית מתאימה שעלותה גבוהה). תיאום ציפיות ובדיקה מוקדמים עשויים למנוע עגמת נפש. שלישית, חשוב לבדוק שהמערכות המותקנות בבית ומחוצה לו מעוצבות באופן נאה.

מומחים להתקנת מערכות אינטרקום לבתים פרטיים ובניינים

אנו באביב הנדסת תקשורת מתמחים בהתקנת מערכות אינטרקום ובקרת כניסה לבתים פרטיים, דירות וכן בניינים משותפים ומגדלי דירות. ברשותנו ניסיון רחב של שנים רבות בהתקנות מוצרים אלו וביכולתנו לספק מגוון רחב מאוד של מוצרים המותאמים כמעט לכל בית בישראל. המומחים שלנו מכירים כמעט כל בעיה ויודעים לפתור אותה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונו של הלקוח. אנו מציעים מוצרים איכותיים, שירות אמין, ניסיון רב ומעל הכל, יכולת לתת את הטוב ביותר במחיר שווה לכל נפש. כל המערכות עימן אנו עובדים הן מערכות מאושרות ובטיחותיות, העומדות בכל התקנים הישראליים והבינלאומיים הקיימים!

עם פנייתכם אלינו, ייצור איתכם קשר אחד המומחים שלנו בתחום טלפוניה ותקשורת/אינטרקום כדי לקבל מידע על המערכת שברצונכם להתקין. כמו כן, הוא גם יגיע לביתכם כדי להבין לעומק את האפשרויות העומדות בפניכם וגם יסביר לכם על היתרונות והחסרונות של כל מערכת. רק לאחר התייעצות משותפת והחלטה שלכם, תיבחר המערכת המתאימה עבורכם. אנו מספקים התקנה תוך מספר ימים ומעניקים שירות מלא על ההתקנה וכמובן על המוצר.

אז לפני שאתם רצים לרכוש מערכת אינטרקום, בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם. בואו לעבוד עם המקצוענים בתחום, למענכם ולמען בטיחות משפחתכם!