התקנת בית חכם

הבית החכם הוא אחד החידושים של המאה ה-21 ואמור להפוך את החיים שלנו לקלים יותר באמצעות מגוון טכנולוגיות. בכדי לגרום לתוצאות טובות, רצוי לבחור ספק מנוסה ומיומן וטכנולוגיה מתאימה.

אחד המונחים השגורים דרך קבע בפיהם של אנשים רבים כיום הוא "הבית החכם" – הטכנולוגיה המאפשרת לנו לשלוט בשלל המכשירים החשמליים בביתנו בלחיצת כפתור מהטלפון הנייד שלנו. כולם רוצים היום בית חכם שיהפוך את החיים שלהם לקלים יותר – מי לא חולם להפעיל את המזגן עוד לפני שהגיע הביתה, להוריד את התריסים החשמליים, להפעיל את הדוד ולהקליט את הסדרה האהובה. כיום גם קיימות מגוון טכנולוגיות המאפשרות לנו לעשות זאת. אולם הקמת מערכת המאפשרת את כל הטוב הזה היא עסק למקצוענים וחשוב מאוד לבחור בקפידה את מבצע העבודה, כיוון שבית חכם שאינו חכם באמת מהוה עגמת נפש לבעליו.

אביב הנדסת תקשורת מומחים בהתקנת בתים חכמים

אז מה כולל הבית החכם? הבית החכם שולט במספר טכנולוגיות שונות בבית ומאפשר לנו לשלוט על מערכת האבטחה, על התריסים החשמליים, על תאורת הבית, על מיזוג האוויר, על מערכת ההשקיה, על מערכות האודיו והוידאו ועוד. על שלל הטכנולוגיות הללו ניתן לשלוט באמצעות מספר רב של בקרים ומסכי מגע הממוקמים ברחבי הבית, ע"ג המחשבים ואפילו הניידים של בני הבית.

אחד השימושים של המערכת היא לאנשים עם מוגבלויות או להבדיל, לילדים השוהים בבית. בעלי המוגבלויות יכולים בלחיצת כפתור להפעיל מגוון מכשירים חשמליים ללא מאמץ וגם הילדים יכולים, באמצעות מערכת פשוטה למדי לתפעל את הבית בהתאם לדרישות של הוריהם. כך למשל, הילד יכול להפעיל בלחיצת כפתור, סגירה של כל הבית – חלונות, דלתות, מערכות חשמל ועוד. בכלל, כל נושא הביטחון מהווה מרכיב חשוב במערכות אלו כיוון שהוא מגדיל את הביטחון שלכם ושל משפחתכם ומאפשר שליטה נוחה ובקרה גם מרחוק על הנעשה בבית. על כן, אנו ממליצים ללקוחותינו לשלב בכל מערכת בית חכם גם מצלמות אבטחה ומערכות גילוי וכיבוי אש.

אנחנו באביב הנדסת תקשורת מתמחים בהקמת בתים חכמים, קטנים כגדולים ואף עובדים רבות עם עסקים קטנים ובינוניים המעוניינים בהתקנת מערכות אלו במשרדם. לרשותנו ניסיון רב וידע בהקמת מערכות אלו ואנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בשוק, תוך העדפה של טכנולוגיה שכבר הוכיחה את עצמה ואשר נמצא מתאימה לשוק הישראלי בעל הדרישות המיוחדות.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? צרו איתנו קשר ונגיע אליכם לפגישה מקדימה ובדיקת הבית ללא התחייבות. אנו מבטיחים שירות הוגן, אחריות מלאה ומחיר שווה לכל נפש.