התקנת רשתות מחשבים

התקנת רשת מחשבים בבית היא הלהיט האחרון בתחום בחידושיים הביתיים ומאפשרת למחשבים השונים בבית "לדבר" האחד עם השני. יחד עם זאת, רק בחירת מתקין ותכנון נכון ואחראי יהפכו את המערכת למוצלחת.

התקנת רשת מחשבים ביתית אינה עניין מסובך לכאורה וכיום כמעט כל טכנאי מחשבים מתחיל יכול להתקין רשת מחשבים ביתית תוך מספר שעות בלבד. השוק גם מלא בטכנאי מחשבים שמציעים התקנות רשתות מחשבים ביתיות בעלויות נמוכות במיוחד. יחד עם זאת, ראוי להתייחס לרשתות המחשבים ולהתקנתן בכובד ראש כיוון שיש להן השפעה לא רק על המחשבים הביתיים אלא גם על תעבורת האינטרנט הביתית. בימים בהם האינטרנט מהווה חלק מרכזי כמעט בכל בית, עשויות להיות לכך השלכות גם על מערכות אחרות.

כיום ניתן להקים רשת מחשבים ביתית באמצעות כבלים או רשת מחשבים אלחוטית. לכל רשת היתרונות והחסרונות שלה, כאשר בגדול, אפשר לומר שהרשתות עם הכבלים מהירות יותר אולם מסורבלות כיוון שמצריכות חיבור פיסי בין כל המחשבים. זאת לעומת הרשתות האלחוטיות המתקשרות ביניהן ללא חיבור פיזי אולם האינטרנט שלהן לרוב איטי יותר ולא אחיד, כיוון שייתכנו בעיות קליטה בין חדר לחדר ובין קומה לקומה בבית.

תכנון רשת התקשורת המשרד והבית

מכיוון שכל בית הוא עולם ומלואו ומצדיק בדיקה ותכנון קפדניים טרם הקמת הרשת הביתית, אנו באביב הנדסת תקשורת מציעים ללקוחותינו בדיקה, תכנון והתאמה מקיפים עוד בטרם החל תהליך העבודה עצמה. אנו מתייחסים ברצינות המרבית לנושא ההתקנה ומגיעים לביתו של הלקוח כדי לוודא שהתנאים בבית אכן מאפשרים התקנת רשת מחשבים ביתית. ההתקנה עצמה מתבצעת רק לאחד בדיקה מקיפה זו, על ידי אחד המומחים שלנו להתקנת רשתות. כחברה בעלת ניסיון רב בתחום התקנת רשתות מחשבים, ברשותנו גם הציוד המתקדם והמתאים ביותר להתקנות מסוג אלו. באפשרותנו להציע ללקוחות חבילה שלמה ומקיפה הכוללת בדיקה, התאמה, התקנה ואחריות וכל זאת במחירים שווים לכל נפש.

בנוסף, אנו מציעים גם התקנת רשתות מחשבים במשרדים ועסקים. התקנות אלו מצריכות תכנון מעמיק יותר כיוון שלרוב מדובר במספר גדול יותר של מחשבים. לרשותנו ניסיון רב בעבודה עם משרדים ויש ביכולתנו להציע להם גם מוצרים משלימים לרשתות, שיהפכו את הרשת לגמישה יותר ומתאימה לצרכים הייחודיים של כל משרד ומשרד.

על כן, במידה ואתם מעוניינים בהתקנת רשתות מחשבים לביתכם או למשרדכם, צרו איתנו קשר ונשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שצברנו בתחום. מבטיחים שלא תתאכזבו…